Jak urozmaicić gościom wesele? Pytania i odpowiedzi.

Pytanie: Latem planujemy wesele i zastanawiamy się jak urozmaicić naszym gościom czas na weselu. Chcielibyśmy wszystkich zaskoczyć czymś wyjątkowym, nie chcemy, aby było to kolejne wesele  tylko z tańcami i tortem,a jedyną atrakcją jaka będzie naszych gości czekać to zabawy oczepinowe. Proszę podpowiedzcie jak możemy urozmaicić gościom wesele i ich zaskoczyć.

Odpowiedź: Czasy kiedy wielką atrakcją dla gości było wjechanie na salę tortu weselnego ozdobionego zimnymi ogniami mamy już dawno za sobą. Współczesnego gościa weselnego, a już na pewno bywalca weselnego trudno jest czymś zaskoczyć. Atrakcji weselnych na rynku jest bardzo wiele, trzeba tylko mądrze wybrać. Począwszy od fotobudek, poprzez pokazy barmańskie, pokazy slajdów i fajerwerki jest z czego wybierać. Oto 5 pomysłów na uatrakcyjnienie gościom wesela i sprawienie,że na długo zapadnie im Wasze wesele w pamięci.

1. FOTOBUDKA z księgą gości.

Ciekawym pomysłem jest połączenie fotobudki z księgą gości – świetna zabawa dla weselników plus wspaniała pamiątka dla Pary Młodej w formie księgi gości urozmaiconej zabawnymi zdjęciami i wpisami.

fotobudka

2. POKAZY pirotechniczne i taniec z ogniem.

Nie ma nic lepszego na rozpalenie weselnej atmosfery jak pokazy pirotechniczne czy taniec z ogniem, tak zwany fireshow. Przed zamówieniem takiej atrakcji trzeba koniecznie sprawdzić z domem weselnym możliwość przeprowadzenia takich pokazów. Pamiętajcie,że na terenie nie każdego domu weselnego będzie można przeprowadzić pokaz fajerwerków czy też  pokaz tańca z ogniem, czy też puszczanie chińskich lampionów.

fajerwerki fireshow

3. POKAZ i serwis barmański podczas wesela

Zamówienie serwisu barmańskiego to świetny pomysł na umilenie gościom wesela. Mogą oni zamawiać kolorowe drinki z palemką, ale i obejrzeć pokaz sztuki barmańskiej, który zazwyczaj jest dodatkiem do takiej usługi. Goście, zwłaszcza ci, którzy nie lubią pić czystej weselnej na pewno będą z takiej atrakcji zadowoleni.

barmani barmani2

4. POKAZ tańca. 

Szalony pierwszy taniec weselny nie jest już takim zaskoczeniem dla gości jakby się mogło wydawać. Jeżeli chcecie zaskoczyć gości podczas wesela możecie zamówić profesjonalny pokaz tańca: samba, taniec towarzyski czy gorące tańce latynoamerykańskie, być może moglibyście sami nauczyć się układu i dołączyć do tancerzy w trakcie ich pokazu i zaszaleć z nimi na parkiecie, to  na pewno by zostawiło Waszych gości w oniemieniu.

taniec1 taniec2

5. POKAZ iluzjonisty. 

Odrobina magii na pewno pozostawi na Waszych gościach pozytywne wrażenia. Dobry magik potrafi pobudzić wyobraźnię każdego i taka atrakcja będzie na pewno nietypowa.

magik

5. Fontanna czekoladowa, alkoholowa i candy bar 

Możecie zaskoczyć swoich gości odrobiną słodyczy. Odpowiednio przygotowany candy bar czy fontanna czekoladowa na pewno spodoba się łasuchom.

candy


Comments

  1. fotobudka to bardzo fajny sposób na zebranie dodatkowych, niesłychanie wesołych pamiętek z wesela!

  2. Pokaz fajerwerków to doskonały pomysł. Byłam niedawno na weselu przyjaciółki, na którym właśnie zatrudnili pirotechników. Wesele było piękne, goście zachwyceni pokazem, wszystko udało się idealnie.

zostaw komentarz

*