Krawat czy mucha? Dodatki ślubne dla Pana Młodego

W dniu ślubu istotne są nie tylko dodatki panny młodej, ale również to co pan młody będzie miał na sobie i jakie dodatki wybierze. Dziś pod lupę bierzemy odwieczny dylemat – muszka czy krawat. Jest to pojedynek niezwykle ciężki do rozstrzygnięcia i tak na prawdę nie ma w nim zwycięscy, gdyż każdy z dodatków znajdzie swoich zwolenników. 

Krawat to bezpieczny  i klasyczny dodatek. Podstawą jest krawat czarny , ale pan młody może wybrać krawat w kolorze bukietu panny młodej czy innych ślubnych dodatków. Dobrze jest się zaopatrzyć w wąski model, bo to one ostatnimi czasy są na topie.

krawat_czy_mucha_03

krawat_czy_mucha_01 krawat_czy_mucha_02

Mucha z kolei to dodatek ponadczasowy, który dla większości kojarzy się jako dodatek do smokingów i fraków. Całe szczęście to przekonanie powoli się zmienia i mucha staje się dopełnieniem nie tylko ekscentrycznego wyglądu, ale dopełnieniem ciekawej osobowości.  Mucha w różnych kolorach to dodatek dla osób lubiących się wyróżniać. Aktualne muchy, to już nie te jedynie czarne eleganckie to różnorodność kolorów, materiałów i form. Takie muchy pasują do wszystkiego. 

krawat_czy_mucha_04 krawat_czy_mucha_05 krawat_czy_mucha_06

 

Mucha kontra krawat  w dniu ślubu: czyli co wybrać? 

 

mucha_01

 Na ślubie zbiera się wiele gości, większość panów będzie miało na sobie standardowo – krawat dopasowany do koloru sukienki swojej partnerki. Jeśli pan młody chce się wyróżnić spośród wielu ”krawatów”   i chce pokazać swoją wyjątkowość to właśnie wybór muszki  będzie dla niego idealny.


Comments

  1. Aktualnie dostępne wzory much nie pozwalają im się oprzeć. Co prawda krawat też w większości stylizacji wypada bardzo dobrze, jednak naszym zdaniem obecnie bezkonkurencyjne są ciekawie zaprojektowane muchy!

zostaw komentarz

*