Unikalne pomysły na weselną księgę gości

Księga gości jest doskonałym sposobem, aby upamiętnić tych, którzy dzielili z Wami Wasz wyjątkowy dzień i gościli na Waszym weselu, to również niezwykła pamiątka do której będziecie wracać po latach i wspominać. Spójrzmy prawdzie w oczy, standardowe księgi gości, które można zakupić w każdym sklepie z artykułami ślubnymi powoli odchodzą do lamusa. Pary prześcigają się w pomysłach na unikalne i spersonalizowane weselne księgi gości, które są nie tylko świetną pamiątką, ale również po weselu mogą stać się częścią wystroju nowego mieszkania.  Oto kilka pomysłów jak urozmaicić księgę gości i zrobić coś wyjątkowego.

1. Globus – jeżeli oboje uwielbiacie podróże to księga gości na globusie to idealny pomysł dla Was.

weselna_ksiega_gosci002

2. Fotoksiążka stworzona ze zdjęć z sesji narzeczeńskiej.

weselna_ksiega_gosci001

3. Płótno malarskie zamiast księgi gości- daj swoim gościom kolorowe farbki a na płótnie wyczarują Wam niezwykły obraz, który będzie piękną pamiątką z dnia ślubu.

weselna_ksiega_gosci003 weselna_ksiega_gosci004

4. Życzenia od gości na ozdobnych kamieniach to również świetny pomysł na  księgę gości. Kamienie możesz przechowywać w specjalnym wazonie i użyć go jako element dekoracji salonu

weselna_ksiega_gosci005

5. Odciski palców zebrane od gości weselnych mogą ozdobić obraz przedstawiający drzewo. Powstanie w ten sposób unikalne dzieło sztuki :)

weselna_ksiega_gosci006 weselna_ksiega_gosci007

6. Płyty winylowe – jeżeli oboje kochacie muzykę, a motywem przewodnim Waszego wesela jest retro, podpisy gości złożone na płytach winylowych to świetna alternatywa księgi gości.

weselna_ksiega_gosci013 weselna_ksiega_gosci014

7. Stare okno lub lustro – wystarczy olejny marker by szyby starego okna lub nieużywame lustro zamienić w księgę gości.

weselna_ksiega_gosci021

8. Zdjęcie w dużym formacie z sesji narzeczeńskiej możecie zamienić w tablicę, gdzie wasi goście będą mogli zostawiać Wam życzenia i podpisy.

weselna_ksiega_gosci022

9.Stara porcelana – wystarczy marker pernamentny i stara porcelana by stworzyć wyjątkową księgę gości.

weselna_ksiega_gosci020

10. Kawałek drewna - to pomysł na wesela w stylu rustykalnym.  By zabezpieczyć podpisy gości po weselu wystarczy zalakierować powierzchnię tej pomysłowej księgi gości.

weselna_ksiega_gosci019

11. Drzewko życzeń – goście mogą zapisywać życzenia i zawieszać je na drzewku życzeń – dodatkowo takie drzewko będzie stanowić element dekoracji sali weselnej.

weselna_ksiega_gosci017

12. Wiadomość w butelce – idealny pomysł na wesele w morskich klimatach.

weselna_ksiega_gosci016

13. Księga gości z fotobudkizdjęcia z fotobudki to nie tylko atrakcja dla gości weselnych i pamiątka dla nich, ale również z dodatkowych kopii pasków ze zdjęciami goście mogą stworzyć wspaniałą pamiątkę dla Was.

weselna_ksiega_gosci009

14. Puzzle

weselna_ksiega_gosci010 weselna_ksiega_gosci011

Źródło zdjęć: google


Comments

  1. Bardzo podoba mi się ten pomysł! Szoda, że juz miałam swój ślub :P Moja księga tez była w tym klimacie zrobiona przez amelia wedding, wyglądała inaczej niz te wszytskie typowe księgi i goscie byli zaskoczeni :D

zostaw komentarz

*