Wyślij swoje zgłoszenie

Wasześluby

ZGŁOSZENIA DLA PAR MŁODYCH DO DZIAŁU WASZE ŚLUBY

Jeżeli uważasz,że Twój ślub był wyjątkowy i oryginalny, i chciałabyś podzielić się nim z przyszłymi Pannami Młodymi szukającymi inspiracji, to ten dział jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy Pary Młode do zapełniania sekcji WASZE ŚLUBY. Zgłoszenie można dodać niezwykle prosto! Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać do nas e-mail na kontakt@poradnikpannymlodej.pl  zawierający poniższe informacje:

1. Chcieliśmy wiedzieć coś więcej na temat Waszego ślubu i o Was. Napiszcie kiedy i gdzie odbył się Wasz ślub i wesele, jaki wybraliście temat przewodni i kolorystykę. Co Was zainspirowało w wyborze dekoracji i tematyki wesela. Czy jakieś elementy dekoracji wykonaliście samodzielnie? Kto pomagał Wam w organizacji Waszego pięknego dnia. Wszędzie tam, gdzie to możliwe możecie podać strony internetowe wykonawców danych usług. Napiszcie kilka słów na temat wyboru sukienki ślubnej, jej model i producenta. Im więcej szczegółów na temat Waszego ślubu i Waszej przygody z planowaniem własnego wesela tym lepiej.

2.Zgłoszenie nie będzie kompletne bez ZDJĘĆ. Prosimy o przesłanie zdjęć spakowanych w ZIP lub RAR, ewentualnie o wysłanie do nas linka skąd możemy ściągnąć zdjęcia. Zdjęcia muszą być jednakowej szerokości 600px. Prosimy, abyście przygotowali do 40 zdjęć z detali, przygotować, ceremonii, wesela i pleneru. Bardzo WAŻNE są zdjęcia detali i  dekoracji ( IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ ), bo to właśnie one będą stanowić źródło inspiracji dla przyszłych Panien Młodych. Pamiętajcie, aby zdjęcia były kolejno ponumerowane i jednakowo nazwane, np. agamichal_01.jpg, agamichal_02.jpg, itd.

3. Linki do Waszych teledysków ślubnych również mile widziane :)

KONIECZNIE podajcie imię i nazwisko fotografa lub fotografów oraz ich stronę www. Wysyłając do nas zgłoszenie wyrażacie zgodę na bezpłatną publikację zdjęć w portalu poradnikpannymlodej.pl

Każde zgłoszenie trafia do weryfikacji zanim zostanie opublikowane. Zastrzegamy sobie prawo publikacji tylko wybranych zgłoszeń, które będą spełniać wymagane przez nas kryteria, w tym kryteria estetyczne.

CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA!

Agnieszka,  poradnikpannymlodej.pl