„Zrób to sama – projektowanie zaproszeń ślubnych online”

Ślub to wyjątkowy dzień, kiedy pragniesz aby wszystko było wyjątkowe i bajeczne. Niepowtarzalna suknia ślubna, doskonała orkiestra, nietuzinkowa dekoracja… Każdy element musi stać się wtedy jedynym w swoim rodzaju, tak by uroczystość przez długi czas była wspominana przez wszystkich gości, jako jedyne w swoim rodzaju wesele. To jedno z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu, dlatego każda Panna Młoda pragnie uświetnić tę uroczystość czymś, czego jeszcze nie miał nikt, czymś oryginalnym, co wprawi weselników w podziw i zachwyt. Aby osiągnąć taki zniewalający efekt nie możesz korzystać ze standardowych rozwiązań i ogólnodostępnych zaproszeń ślubnych. Musisz postawić na przedmioty i usługi, które pozwolą na to, byś wyraziła nimi samą siebie.

podróż do szczęścia

Portal www.sendmoments.pl został stworzony z myślą właśnie o Tobie. Pannie młodej, która chce decydować o wszystkich aspektach swojego ślubu i mieć rzeczywisty wpływ na wygląd oraz kreację swoich zaproszeń na ślub. Dlatego strona została wyposażona w innowacyjny program, który umożliwi Ci realne wykreowanie własnej papeterii ślubnej, zgodnie z Twoimi upodobaniami i preferencjami. Witryna dysponuje szeroką gamą przygotowanych projektów, z których każdy podlega Twojej modyfikacji. Samodzielnie możesz skomponować tekst jaki znajdzie się na wszystkich, dostępnych kategoriach takich jak: kartki Save the date, zaproszenia ślubne, menu weselne, winietki oraz podziękowania. Osobiście dobierzesz optymalny rodzaj, kolor, wielkość czcionki oraz barwę tła. Będziesz również miała możliwość załączenia Waszej fotografii, która wyda Ci się najodpowiedniejsza w perspektywie wybranego wzoru. Zadecydujesz również o kolorystyce oraz rozmiarze w jakim zostanie wydrukowane zdjęcie. Będziesz miała szansę przekształcić go w modną obecnie fotografię retro za pomocą sepii, wykwintnie elegancją i stylową ilustrację w biało-czarnych barwach oraz pozostawić obraz w naturalnych kolorach.

kwiat miłości

Dzięki nieograniczonym możliwościom edycji, które zostają oddane do Twojej dyspozycji sama wykreujesz zaproszenia ślubne, które będą rzeczywistą realizacją wyłącznie Twojej koncepcji. Zagwarantuje Ci to, iż stworzone samodzielnie kartki będą niepowtarzalne i nigdy nie zostaną powielone. Wraz z realizacją zamówienia otrzymasz pewność, że sprezentujesz najbliższym unikalne i niepowtarzalne zaproszenia na ślub.

magiczny moment

Niepodważalnym atutem tej oferty jest również fakt, iż dokonasz wyboru odpowiedniego wzoru oraz całego procesu edycji w domu, przed własnym komputerem, o dowolnej porze dnia i nocy. Bez konieczności wychodzenia z domu oraz pośpiechu i tłoku towarzyszącemu wszystkim galeriom czy sklepom, stworzysz niepowtarzalny projekt zaproszeń ślubnych. Swoją zindywidualizowaną kreację będziesz mogła następnie powielić na wszystkich, dostępnych kategoriach, dzięki czemu automatycznie staniesz się posiadaczką unikalnego, spersonalizowanego kompletu luksusowej papeterii.

Tak chce!

Zamów już dzisiaj pojedynczy, próbny egzemplarz i przekonaj się o najwyższej jakości papieru oraz profesjonalnym oraz starannym wykonaniu Twoich zaproszeń ślubnych. Zafunduj sobie i gościom niepowtarzalną papeterię, która wywoła głębokie doznania estetyczne oraz wzbudzi niepochamowany zachwyt!

 


zostaw komentarz

*